Netikėtai kelyje sugedus automobiliui, vairuotojui visada iškyla didelis galvosūkis – ką daryti, kur kreiptis?

Jei Jūsų transporto priemonė staiga sugedo ar iškilo kitų problemų, dėl kurių nebegalite tęsti kelionės nesivarginkite patys ieškoti gedimų. Mes kiekvieną minutę pasiruošę atvykti jums į  pagalbą. Skubi techninė pagalba kelyje laukia jūsų skambučio – skambinkite   TECHNINĖS PAGALBOS VEŽĖJŲ ASOCIACIJAI nr. 8 66 96 9999

 20140915_17350620141027_12221020141104_122810

 

Kiekvienos kelionės metu gali pasitaikyti įvairūs nesklandumai. Jei staiga kelyje sugedo mašinos variklis arba neturite atsarginio rato, jūs turite tik dvi išeitis: mėgėjišką ir civilizuotą.  Mėgėjiškas problemos sprendimas gali būti toks, kad pats bandysite ieškoti gedimo, stabdyti pakeleivingas mašinas ir prašyti jų pagalbos. Kartais automobilių gedimai gali būti labai sudėtingi ir ne visi vairuotojai turi reikiamų įrankių.  Taip pat šis būdas gali visiškai sugriauti jūsų kelionės planus, nes kelyje gali prireikti praleisti ne vieną valandą.

Tuo tarpu kitas daug civilizuotesnis problemos sprendimas- tai tiesiog paskambinti mums ir mes labai greitai atvyksime ir suteiksime jums kvalifiluotą pagalbą. Taip jūs sutaupysite savo brangaus laiko ir dar turėsite vilčių išgelbėti nuotaiką, kuri liko sugadinta, nes negalite nikur vykti.

TPVA naria siūlo techninę pagalbą kelyje VISĄ PARĄ, visais METŲ LAIKAIS, visoje LIETUVOJE nepriklausomai nuo oro sąlygų, todėl įvykus autoįvykiui ar tiesiog kelyje sugedus Jūsų transporto priemonei, mes pasiruošę greitai ir kokybiškai suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas. Nesvarbu kokios būtų oro sąlygos, mes atvyksime kiek įmanoma greičiau. 

Kiekvieną kartą gavę iškvietimą, stengiamės kuo greičiau atvykti į įvykio vietą ir profesionaliai suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas. Savo klientams TPVA gali pasiūlyti platų greitosios techninės pagalbos kelyje paslaugų spektrą, todėl nedvejokite ilgiau ir susisiekite su mumis nr. 8 66 96 9999. 

Mūsų įmonėje dirba profesionalūs specialistai, kurie turi ilgametę darbo patirtį, todėl akimirksniu priims sprendimą, tinkamiausią esamai situacijai. Taip pat  naudojamos profesionalios priemonės.

 TPVA techninė pagalba kelyje – tai idealus profesionalumo ir kainos santykis. Mes galime garantuoti savo paslaugų kokybę.  Daugelis techninės pagalbos paslaugas teikiančių įmonių dirba tik savo mieste ar nedideliu spinduliu aplink miestą. Mūsų privalumas, kad paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Įsiveskite mūsų telefono numerį į savo telefono atmintinę, kad prireikus pagalbos jūs žinotumėte kur kreiptis 8 66 96 9999


Paslaugos

Naujausios TPVA paslaugos
Susisiekite

Klauskite ir mes jums atsakysime.

Not readable? Change text. captcha txt
KVIESKITE PAGALBĄ