sunkvezimiu technine pagalba kelyje 01sunkvezimiu technine pagalba kelyje 02sunkvezimiu technine pagalba kelyje 03sunkvezimiu technine pagalba kelyje 04

Jei Jūsų įmonės krovininis transportas staiga sugedo ar iškilo kitų nenumatytu problemų, dėl kurių nebegalite tęsti kelionės ir Jums reikalinga skubi techninė pagalba kelyje, skambinkite mums visą parą nr. 8700 38888.

Dažnai pasitaiko, kad sunkiasvorių automobilių kelionės metu iškilusios techninės problemos ar įvairūs netikėti gedimai gali iš esmės pakoreguoti Jūsų įmonės planus. Kartais gedimai yra sudėtingi arba tiesiog transporto priemonių vairuotojai neturi reikiamų įrankių ir patirties, kad juos pašalintų vietoje. 

TECHNINĖS PAGALBOS VEŽĖJŲ ASOCIJACIJOS specialistai Jums siūlo techninę pagalbą kelyje visą parą, nepriklausomai nuo oro sąlygų, todėl įvykus autoįvykiui ar tiesiog kelyje sugedus Jūsų sukvežimui, mūsų specialistai pasiruošę greitai ir patikimai suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas visoje Lietuvoje. 

Kiekvieną kartą gavę iškvietimą, stengiamės kuo greičiau atvykti į vietą ir profesionaliai suteikti techninės pagalbos kelyje paslaugas. Savo klientams mes galime pasiūlyti platų greitosios techninės pagalbos kelyje paslaugų spektrą visoje Lietuvoje, todėl nedvejokite ir susisiekite su

TPVA nr. 8700 38888

Naujausios TPVA paslaugos
Susisiekite

Klauskite ir mes jums atsakysime.

Not readable? Change text. captcha txt
KVIESKITE PAGALBĄ